III Niedziela Wielkanocy

przez Administrator
 1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz ofiary składane na potrzeby Parafii.
 2. Bóg zapłać za Dzień Kongresu Eucharystycznego za uczestnictwo w nieszporach eucharystii cało dobowej adoracji modlitwie za zrobienie dekoracji w świątyni i drogi do Krzątki.
 3. Dzisiaj rozpoczynamy nowy miesiąc – maj, miesiąc Maryjny. Zapraszam na nabożeństwa majowe dzieci, młodzież, starszych, dorosłych . W tygodniu Nabożeństwo majowe po mszy świętej o godzinie 18:00 a w niedzielę po sumie. Cisów-Las nabożeństwo majowe o godz. 18:00
 4. We wtorek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski . Msze święte jak w każdą niedzielę.
 5. Na Sumie modlimy się w intencji Ojczyzny i Strażaków. Zapraszam Strażaków, Straż Grobową, Panie w Strojach Ludowych, dzieci, młodzież, dorosłych, Wszystkich którym droga jest Ojczyzna.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. Spowiedź Święta przed Mszą Św. Rano i popołudniu , na dojazdach spowiedź o godzinie 16:00 po niej Msza Św. Chorzy tak jak co miesiąc.
 8. W środę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców.
 9. W czwartek godzina Święta od godz. 23:00 do 24:00.
 10. I Sobota Cisów-Las godzina 17:00
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 12. W piątek odbył się dekanalny konkurs o Św. Maksymilianie Marii Kolbe bardzo dobrze wypadły uczennice z naszej parafii ze szkoły z Wilczej Woli. Zuzanna Kowal zajęła III miejsce a Nikola Wdowiak IV, składamy Im za te osiągnięcia gratulacje.